Prośba do Dyrekcji PZD w Syreni

Data dodania: 2012-08-09

Rada sołecka sołectwa Osiny zwraca się z prośbą do Dyrekcji PZD w Syreni, o pilne rozpatrzenie naszego wniosku, w którym informujemy, o konieczności usunięcia poważnych uszkodzeń chodnika dla pieszych i nawierzchni ulicy Raciborskiej w sołectwie Osiny.

W kolejności informujemy, o powstałych uszkodzeniach:

  • chodnik dla pieszych, w odległości 25 m od ul. gen Sikorskiego na odcinku 3 m. zjeżdża z wysokiej skarpy drogowej do niżej położonego rowu głównego biegnącego przepustem pod ul. Raciborską,
  • chodnik dla pieszych na wlocie do ul. Kolejowej - uzupełnić kilkanaście kostek brukowych,
  • chodnik dla pieszych na ul Raciborskiej przed posesją nr 124, chodnik wraz z barierką i wadliwie wykonaną skarpą zsuwa się do niżej położonego rowu,
  • na przejściu dla pieszych przed sklepami GS-u i piekarnią, w części przejścia powstała duża wyrwa w jezdni stanowiąca zagrożenie dla pieszych, znak informujący o przejściu dla pieszych jest wyłamany i leży obok, zaś przed parkingiem dla w\w sklepów powstało kilka głębokich wybojów utrudniających wjazd na parking.
  • Na odcinku ul. Raciborskiej licząc od placu zabaw do ul. Zamkowej pobocze drogi jest zarośnięte krzakami wchodzącymi w kilku miejscach w światło jezdni, zaś nisko zwieszające się gałęzie drzew rosnących w pobliżu pobocza drogi, biczują wysokie pojazdy poruszające się tą ulicą. Prosimy o szybkie przeprowadzenie wizji na terenie wnioskowanych przez nas nieprawidłowości i pilną likwidację powstałych zagrożeń.

Do wiadomości:
Dyrekcja PZD z siedzibą w Syreni,
Wójt Gminy Gorzyce.

Polub Nas na Facebooku