XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Osin.

Data dodania: 2017-01-31

Zgodnie z zaplanowanym terminem w dniu 26 stycznia odbył się jak co roku kolejny turniej tenisa stołowego organizowany przez Sołtysa Osin już po raz jedenasty.

Turniej cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród wielu chętnych amatorów tej dyscypliny sportu. W tym roku zawodnicy uczestniczyli w Turnieju bez kryterium wiekowego. Młodzież i seniorzy walczyli w równorzędnych rozgrywkach turniejowych, liczył się tylko wygrany mecz i związana z tym  ilość zdobytych punktów. Sędzią głównym rozgrywek był uznany działacz    sportowy tej dyscypliny sportu pan Jan Suchy z Bełsznicy. Walka o puchar rozgrywała się na bardzo wysokim poziomie, to też spowodowało decyzję wyłaniającą dwa pierwsze miejsca, które uhonorowano dwoma pucharami. Zwycięzcami zostali Kamil Smołka i Dawid Stużyński.
Drugiego miejsca nie przyznano. Trzecie miejsce zajął Kamil Chomiak, a czwarte senior Zenek Swoboda z Osin. Świetlica w Osinach przygotowała na tą okoliczność Dyplomy uczestnictwa w Turnieju. Organizatorzy  Turnieju posiadającego już wieloletnią tradycję, serdecznie dziękują uczestnikom za zaangażowanie sportowe i zapraszają wszystkich amatorów tego sportu do udziału w XII przyszło rocznym Turnieju.
                                                                                                                                   
                                                                                                                                                Sołtys
 

Polub Nas na Facebooku