X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Osin.

Data dodania: 2016-03-07

Zawody odbyły się 18 lutego 2016r. w Świetlicy w Osinach od godz. 10,00. Turniej Tenisa stołowego w Osinach ma już swoją 10-letnią tradycję.

Zawody odbyły się 18 lutego 2016r. w Świetlicy w Osinach od godz. 10,00

Turniej Tenisa stołowego w Osinach ma już swoją 10-letnią tradycję. Zawsze z okazji ferii zimowych rozgrywany jest co rocznie w tym terminie. Turniej rozpoczął się od powitania licznych zawodników z okolicznych sołectw naszej gminy. Prowadzenie zawodów powierzono weteranowi tej dyscypliny sportu panu Krystianowi Maciończykowi z Gorzyc.Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy -na  juniorów do 12 lat i grupę seniorów, to jest na zawodników powyżej 12 lat, a także osób starszych, bez ograniczenia wiekowego. Świetlica przygotowała dla zwycięzców okolicznościowe dyplomy. Zaś sołtys Henryk Tomala ufundował Puchary dla zwycięzców. Zabawa była przednia, a doping duży, głośny i wesoły,  gdyż kibicujących swoim pociechom i kolegom było na sali bardzo wielu. 
 

Zwycięzcą grupy „Seniorów” został Kamil Smołka i on odebrał  od sołtysa zwycięski Puchar wraz z Honorowym Dyplomem Uznania.
II – miejsce zajął Marcin Machaczek.
III- miejsce przypadło w udziale Kamilowi Chomiak,
a – IV miejsce zasłużone  po ciężkiej grze wywalczył Michał Lampert.

Zwycięzcą „Juniorów” został Dawid Stużyński i to jemu przypadł tegoroczny Puchar Sołtysa i zasłużony Dyplom Uznania.
II – Miejsce dla Krystiana Kozieł.
III - Miejsce dla Daniela Stużyńskiego.                                                         

Miejsce IV – dla Mateusza Lampert.
Organizatorzy gratulują zwycięzcą i pokonanym sportowej walki i sportowej postawy, serdecznie zapraszając wszystkich na kolejne zawody i turnieje do Osin. 

                                        W imieniu organizatorów Sołtys Tomala

Polub Nas na Facebooku