Dyniowe Love

Data dodania: 2023-10-11

Drodzy mieszkańcy sołectwa Osiny po prawie trzech latach od otworzenia w naszej świetlicy żłobka dla maluszków doczekaliśmy się adaptacji pomieszczeń nowej świetlicy której oficjalne otwarcie odbyło się 6 października 2023r połączone z | Osinskim Festiwalem Dyni. To było znaczące wydarzenie w Osinach jak dla mieszkańców oraz osób spoza Osin.

Uczestniczyli  w nim przedstawiciele władz Gminy Gorzyce na czele z wójtem p. Danielem Jakubczykiem, p. Danielem Kuraszem, przewodniczącym rady gminy p. Piotrem Wawrzycznym wraz z radnymi, dyrektor Gck panią Bibianna Dawid. Wszystkich gości oraz mieszkańców powitała Sołtys Osin Maria Czarnecka oraz p. Bibianna Dawid dyrektor Gck Po uroczystym przecięciu wstęgi można było zwiedzać wszystkie pomieszczenia tj. sala konferencyjna, świetlicę, aneks kuchenny, szatnia łazienki oraz pomieszczenie biurowe wraz z Sołtysówka.
Część artystyczną tego spotkania poprowadziła pani instruktor świetlicy Monika Jokel za co chcę jej bardzo podziękować w organizacji. Chcę podziękować panią z KGW Osiny, które przygotowały poczęstunek na Dyniowe Love a były ciasta, babeczki, dżem z dyni, Nutella z dyni, kompot, gofry oraz zupa - krem a to wszystko z dyni, ata cukrowa, kawa, pajda chleba z różna z masełkiem czosnkowym.

Chcę podziękować radzie Sołeckiej oraz mieszkańcom za tak liczne zaangażowanie i pomoc przy stawianiu namiotu, rozkładaniu ławek i stołów oraz inne prace związane z tym wydarzeniem. Myślę że świetlica będzie tętnic życiem nie tylko będą chodzić dzieci na zajęcia ale także nasi mieszkańcy. Plan zajęć będzie opracowany przez panią instruktor Monikę Jokel a pomysłów jej nie brakuje. I jeszcze informacja że świetlicę będzie można wynajmować np. na zorganizowanie urodzin czy innych imprez okolicznościowych po uprzednim ustaleniu terminu z p. Moniką. Serdecznie zapraszamy.

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Dyniowe love

 

Polub Nas na Facebooku