Życzenia Nowo Roczne 2022 roku.

Data dodania: 2022-01-01

Sołtys i Rada Sołecka Osiny pragną złożyć wszystkim mieszkańcom Osin Serdeczne Życzenia Nowo Roczne, życząc wiele zdrowia, pomyślności, oraz życzliwości ludzkiej tak bardzo potrzebnej w realizacji wszystkich naszych zamierzeń i marzeń.

Niechaj w tym Nowym Roku z Błogosławieństwem Bożym i kolejną oczekiwaną pomocą Wójta naszej Gminy, uda się zrealizować te najbardziej pilne i ułatwiające nam godne XXI wieku zamieszkiwanie w naszych ciągle ładniejących Osinach.
Pragniemy też podziękować wszystkim tym którzy swoją nieustającą pracą ubogacają piękno swoich posesji i uroczych ogrodów składającą się na symetryczny z Europą szybki rozwój naszej Małej Ojczyzny, której rozwijające się piękno zawsze zauważają i podziwiają Ci wszyscy wracający do nas po długiej nieobecności.

Podsumowując zachęcamy do szerokiego udziału mieszkańców naszych Osin do większego uczestnictwa w planowanych na ten rok imprezach, wycieczkach i spotkaniach.

Planowana jest dalsza rozbudowa Placu zabaw, który będzie powiększony o zabudowę zjazdu kolejkowego i gdzie planowana jest dobudowa 2 lamp parkowych. Jeszcze na wiosnę będą udostępnione nowe pomieszczenia w naszej Świetlicy, gdzie spodziewamy się kontynuacji działalności społeczno kulturalnej i sportowej dla której jest niezbędny
udział szczególnie młodszej części naszej społeczności.

Szczęść nam Boże w Nowym 2022 Roku.

Sołtys i Rada sołecka.

Polub Nas na Facebooku