Piłkarskie zawody halowe pn. „Puchar Pięciu” w Gorzyczkach.

Data dodania: 2016-10-22

Z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkół w Gorzyczkach pana Stanisława Wujca został zorganizowany kolejny Turniej piłki halowej pod znamienna nazwą „Puchar Pięciu”, który odbył się w dniu 22 pazdziernika 2016 roku w Hali Sportu w Gorzyczkach.

 

Uczestnikami tego turnieju piłkarskiego  są zawodnicy z najmniejszych sołectw gminy Gorzyce. Drużyny są wybierane i zgłaszane do zawodów przez sołtysów, którzy pełnią też rolę ich kierowników i są odpowiedzialni za regulaminowy przebieg turnieju zgodny z jego zapisami. Rozgrywki turniejowe prowadził i pełnił rolę sędziego pan Dariusz Wierzgoń.
 Zwycięzcami „ Pucharu Pięciu” została drużyna z Gorzyczek. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Osin. Zwycięskie puchary i dyplomy uczestnictwa wręczali  Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Gminy Gorzyce pani Elżbieta Rebizak oraz dyr. Stanisław Wujec w asyście sołtysów.  Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do sali bankietowej na skromny poczęstunek, gdzie gorąco komentowano przebieg rozgrywek snując też plany dotyczące dalszej współpracy z  sołectwami na niwie sportowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polub Nas na Facebooku