15 – lecie chóru „MELODIA” z Osin.

Data dodania: 2016-07-31

Podziękowania za życzenia i udział w obchodach Jubileuszu  15 – lecia chóru „MELODIA” z Osin. Z wielką sympatią i wdzięcznością pragniemy podziękować za udział w naszej jubileuszowej uroczystości wszystkim życzliwym nam duszą. Dziękujemy za  złożone nam życzenia zdrowia i wytrwałości w dalszej działalności śpiewaczej wspomagającej kulturalne dokonania naszej gminy.
 Na ręce pana Wójta Gminy Gorzyce składamy serdeczne podziękowania i wyrażamy swoją radość z uświetnienia obecnością kierownictwa Urzędu Gminy naszego święta. W szczególności dziękujemy za kwiaty i wiele serdecznych życzeń.
 Miłą niespodziankę zgotowali nam swoimi występami kochani przedszkolacy z  „Krainy Uśmiechu” z Gorzyc. Z wielką powagą i zaangażowaniem przedstawili obecnym na festynie bogaty i piękny program taneczno wokalny wykonany w pięknych strojach ludowych. Dziękujemy. Dziękujemy rodzicom i nauczycielką za zorganizowanie tak uroczej dla nas niespodzianki. 30 osobowy zespół dzielnych dzieciaków wymaga szczególnej opieki i zaangażowania. Będziemy Was  pamiętać!
   Nie możemy zapomnieć za pomoc merytoryczną i za szczere życzenia płynące z Wiejskiego domu Kultury w Gorzycach.                                                                                
      Zawsze ważną była i jest współpraca z chórami naszej gminy. Na ręce Prezesa naszego najstarszego chóru „Moniuszko” z Czyżowic, pani Krystyny Dawid składamy wszystkim chórom podziękowania za kwiaty, życzliwość i braterską współpracę.                                                                                                                      

Dziękujemy ks. Proboszczowi z Grzegorzowi Gwózdz za życzenia i za to, że zawsze uczestniczy z nami we wszystkich naszych spotkaniach i uroczystościach.
 
                                                        Wdzięczni druhowie z chóru „Melodia” z Osin.

                                                               „Plac Zabaw”  Osiny 11czerwca 2016 roku.

Zobacz fotogalerię

zobacz więcej

Polub Nas na Facebooku